[]

Coronavirus bulaştığında artık taşıyıcı mıyız?

Diyelim bulaştı fakat genciz güzeliz. Kuluçka döneminden sonra bile artık hep taşıyıcı mıyız? Yoksa diğer gripler gibi tamamen yeniyor mu vücut? Taşıyıcılıktan da kurtarıyor mu antikorlar?
 
yeni bir virüs olduğu için bilinmiyor.


  • diffarentiationation  (17.03.20 04:13:48) 
insanlar tamamen negatif sonucu aldıklarında hastaneden serbest bırakılıyorlar.


  • not dark yet  (17.03.20 06:16:16) 
Grip gibi mutasyon oluyormuş her yıl tekrar tekrar olabilirmiş.
Çin'de temizlendikten sonra tekrar bulaşan vaka var mış?
Habertürk'te bir hocamızdan dinledim sanırım ya da ntv'de
  • wolfg  (17.03.20 13:09:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.