[]

Kendine güvenmeyen erkeğin talibi var mı?

Sizce bir bayan bir erkeğin sadece kalbine aşık olabilir mi?
 
Erkek olsun kadın olsun kendine güvenmeyen hiçkimse tercih edilmez. Çünkü herkes yanındaki insanın güçlü olmasını ister. Maalesef özgüvensiz kişiler saygı görmüyorlar.


  • rock n roll  (16.03.20 18:19:43) 
O zaman aşka Bir nevi çıkar ilişkisi diyebilir miyiz?


  • kiriko  (16.03.20 18:20:51) 
doğrudan bir çıkar ilişkisi diyemeyiz bu durumda ama herkes mutlu olacağı koşullarda yaşamak ister ve bunda da yanlış hiçbir şey yok. kimse ezik, özgüvensiz ve sümsük birinin bebek bakıcısı olmak istemiyor şu kısacık ömründe haliyle. ben de yaptım bir hata dört beş ay önce buna benzer ama bir ay anca dayanabildim adama, kaçtım. hiç pembe dizi romantizmine giremiyorum yaşayıp gördüğüm için o yüzden, kadının da erkeğin de özgüvensizi çekilmiyor hiç.


  • wmeh  (16.03.20 18:25:19) 
Zor, ama bu kendine güvenin neyle tanımlandığına göre değişir, özellikle parasız olup özgüveni yerinde olan erkeklerin kabul görmediği bir toplumda siz isterseniz arşa yükselin sizi değerlendiren çoktan puanınızı vermiş oluyor.


  • olaylar olaylar  (16.03.20 18:38:06) 
sen bir kadının kalbine aşık olabilir misin önce bunu cevapla. kadınların da vereceği cevaplar aynı oranda olur.

benim bildiğim, erkekler genelde kalbine değil götüne aşık oluyor kadınların.
ben de erkeklere aşık olurken aynı bu şekildeyim.

kendine güvenmiyor derken neyine güvenmiyor? tipine, iyiliğine, sadakatine, pipisine, işine, başarısına? insanın kendine güveni ya da güvensizliği de çeşit çeşit, özgüvensizliğin sebebine göre değişir.
  • rewlack  (16.03.20 18:57:47 ~ 19:02:58) 
Bir insanı saf bir şekilde sevmek mümkün özgüven falan biraz zamane olgular, gerçek sevgiyi bulmak için bu kadar zorlamaya gerek yok. Çok güzel filmler izleyip mükemmel kitaplar okumuş belki herkes ama kimse ders çıkarmamış anlaşılan. Sorsak hepiniz kürk mantolu Madonna mı ay müthiş kitaptı dersiniz .ama iş aşka geldi mi özgüven arayan değişik insanlar oluveriyorsunuz.


  • olaylar olaylar  (16.03.20 19:45:24) 
Yakın çevremden bir örnek vereyim. İşi gücü olmayan zamanında penzin pompacısı(küçümsemek amacıyla söylemiyorum) olan bir arkadaşım, Matematik öğretmeni olan bir kadınla nişanlandı. Kendisi çok özgüvenli bir insandır.

Soruna cevap; talibi falan yok.
  • komando kani var bende  (16.03.20 19:47:21) 
aşık olabilir ama sonra devamı gelmez. kendimden biliyorum. belki de hayatımda en derin izler bırakan ex'im bayağı çabalamıştı. "aguen ben senin kalbini sevdim. o yüzden kafamdaki soru işaretlerine rağmen denemeye devam ettim ama olmadı" demişti. zaten teşekkürleşip ayrıldık falan.

sonrasında bir süre depresyonun ardından yepyeni bir ben olarak çıksam da, tabiri caizse kızlar artık peşimden koşsa da o ex'e dönemiyorum hala çünkü geçti yani yapacak bir şey yok :/
  • aguen  (17.03.20 00:31:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.