Bu laptop ekrani tamir olur mu?

streamable.com

Menteseleri kirildi ben de ekrani söktüm. Ana.govdeyi tv ye hdmi kablo ile baglayinca kullanabiliyorum ama modem yakinda olmasina ragmen sadece bir kademe cekiyir ve baglanti cok zayif oluyor. Tamirci bunu tamir edebilir mi ve tahminen kaca patlar?

Veya tv de kullansam ama.interneti 4 diş cekebilmesinin bi yolu var midir? Tşkler

wifi anteni genelde ekran çevresine sarılı olan kablo ucuna takılı pcb tipi antenden oluşuyor. Ekranı söktüğün için wifi da sıkıntı yaşaman normal.

Ekran ve kasadaki menteşe vida yuvalarına zarar vermediysen/kırılmadıysa menteşeleri değiştirdiğinde sorun çözülür.

Tek başına yapmak istersen oldukça uğraştırıcı olduğunu söyleyebilirim. Laptop atomlarına ayrılıp geri toplanmak zorunda. Menteşeler olsun olsun 50tl tutar ama işçiliği azıcık fazla, 100+ TL yazarlar minimum.
  • kimlanbu  (15.03.20 21:11:57)
İşçilik kafadan 30 dolar civarı kadıkoyde piyasası bu gecenler de klavye taktırdım daha asağı yapan yok

  • yeliz adeley  (15.03.20 22:02:57)
usb wifi adaptörlerini araştırabilirsiniz

  • Goldstein  (15.03.20 22:15:40)
Usb wifi +1

  • icim urperiyor  (16.03.20 10:37:43)