alerjik riniti olanlar

ilaç kullanıyor musunuz? alerji hapları bağışıklığı düşürür diye korktuğum için kullanamıyorum ama gözlerimin akıntısından ve hapşırmaktan da yıldım artık.

Gecen hafta aynı durumdaydım, göz kaşıntısı vs geberiyordum. Aircomb hap aldım antihistaminik 2 gün 2 hap. Anında kesti, dayanılır gibi değildi.

  • solenkol  (15.03.20 14:05:41)
birkaç gün önce yine kendisini gösterdi, artık yaz kış var bende. aircomb diye bir ilaç bana çok iyi geliyor ama çok pahalı olduğu için artık rapor çıkartmam şart oldu.

  • nothing in my way  (15.03.20 14:13:56)
ben de aircomb kullanıyorum normalde ama pahalı olduğu için eczacı “descase” verdi aynısı diyerek ve 30 tl haberiniz olsun.
sizden güç aldım alıcam bugün ilacı

  • lesfeuillesmortes  (15.03.20 14:19:37 ~ 14:20:34)
geçtiğimiz hafta kbb doktoruma gittim ve 3 tane ilaç verdi. şu anda gayet iyiyim. sadece sprey sol burun deliğimde kanamaya yol açtığı için bıraktım ve sadece antihistaminik hapımı alıyorum. yaklaşık 20 gün daha kullanıp bırakmamı söyledi. tavsiyem bir kbb doktoruna görünün. çünkü bende ilaçlar etki etmeseydi kortizon vuracaktı.

  • enesra  (15.03.20 15:39:43)
Kortizollu ilaclardan bu ara uzak duruulmasi da fayda var diye bir sey okudum. Ama kaynak göstererem inceleyin isterseniz

  • red g  (15.03.20 16:07:39)
fransız sağlık bakanı demiş sanırım ibufren türevleri ve kortizon virüsü güçlendiriyormuş..

ben aerius arada kullanıyorum alerjim için.. ama baya seyrek..
  • omonia  (15.03.20 17:05:57 ~ 17:06:23)
sürekli boğaz kaşıntısı, hapşırık, burun akıntısı tarzı çok rahatsız ederse yarım hitrizin atıyorum

  • egokalp  (15.03.20 18:01:23)