[]

autocad lt 2017

sevgili autocad guruları autocad lt 2017' sürümüne sahibim eski dosya eklentilerim bunda çalışmıyor. metraj çıkartmak için çok uğraşmam gerekiyor.
eskiden seçili line'ları list diyerek hepsinin toplam uzunluğunu verirken artık her bir line için önce seçip sonra list, sonra diğerini seçip tekrar list demem ve bunları kağıda not almam gerekiyor. :/

sizin kullandığınız bir dosya ekletisi var mı nasıl yaptınız. aydınlatırsanız çok memnun olurum.

 
hocam selamlar. autocad 2013 indir gitsin ya. lt başabela. versiyon problemi yaşarsanız ücretsiz autodesk trueview ile çevirirsiniz.


  • tukenmez adam  (15.03.20 12:37:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.