[]

Gripten sonra göğüs ağrısı kalir mi?

Yaklaşık bir ay önce ateşli, ağır bir grip geçirdim; 10 gün kadar sürdü. Fakat hala göğsümün sol tarafında hafif bir ağrı devam ediyor, bu normal mi? Açıkçası şu aralar acil bir durum olmadığı müddetçe hastaneye filan gidesim yok ama rahatsız da etmeye başladı. Bu durum normal mi yoksa gidip bir kontrol ettireyim mi? Çok fazla hasta olan bir insan olmadığım için biraz da şaşkınım açıkçası.

Teşekkür ederim simdiden herkese.


 
Biraz masraflı olur ama Medicana, Acıbadem gibi özel hastanelere gidebilirsiniz. En azından devlet hastaneleri ya da ucuz özel hastanelerden riski daha düşük olur.


  • aynabugusu  (15.03.20 00:53:32) 
Gittiğim hastaneler genelde o standartta hastaneler ama yine de pek gidesim yok gibi şu aralar.


  • fraise  (15.03.20 02:47:12) 
evet olabilir, sonuçta akciğer geçirdiği her hastalıktan sonra bir miktar deforme olur. yenilenir izler silikleşir gibi olur ama yüzde yüz sıfırlanmaz. azalarak kaybolacaktır ağrı


  • radikalherif  (17.03.20 13:21:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.