[]

Yol tarifi (istanbul-asya)

Yarın öğle 12:00 12:30 suları İst/Dudullu otogarında olacagım, usta birliği 15. füze üs komutanlıgı/Alemdağ.Bu tarafları bilenler yol tariflerinizi alabilir miyim?
 
Servis ile taşdelen'e geçip (max 20dk) oradan otobüs (522 - 11A - 14A ÇM44) veya minübüs ile (Ümraniye - Alemdağ ) veya Taksi (20tl) kullanarak ulaşabilirsiniz.


  • delikedidilimiyedi  (14.03.20 20:58:49) 
Dudullu terminalin oradaki duraktan 14A ’ya binip
Sancaktepe kavşağı durağında inin. Askeriye orası. Tek otobüsle yürümeden gidebilirsiniz. Otobüs ortalama 20dk da bir geçiyor

  • neysene  (15.03.20 21:23:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.