[]

Yabanci sarki ismi

Muzigin ezgisi kulaklarimda ama 2 hafta oldu ismi aklima gelmiyor. Klibi şöyle bir abimiz elinde gitari,kafasinda siyah kasketi, karanlik bir ortamda soyluyor. Sonra atese veriyor ortami benzin felan. Tanri ile ilgili birseydi sanirim. Tam waits girtlagi vardi adamda. Gencten bir sey kimdi neydi bi bilen yazsin.
 
I said may be:
www.youtube.com

  • joker the one  (20.03.20 00:29:18) 
Hafiz cuk diye oturmus klip ama bu degil malesef. Aklima gelirse paylasirim. Klibin sonunda ortam yaniyor. Tarkan yakmisti bir klibinde.


  • kabaday  (24.03.20 15:28:38) 
Buldum sonunda jamie n commons lead me home.


  • kabaday  (24.03.20 15:34:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.