Kol saati önerisi

Merhaba,

Kol saati bakıyorum kendime. 1500'e kadar (max 2000)-kadar bir bütçem var. Er kişisiyim. Deri ya da hasır kordon bakmıyorum.

teşekkür ederim.

Ne tarz giyiniyorsun?
Spor giyiniyorsan Orient Mako,
Klasik giyiniyorsan Orient Bambino.
Marka olarak orienti sevdiğim için önerdim. Tissot, Seiko falanda bakabilirsin.
Kaya gibi olsun dersen Casio g-shock serisi iyidir.
Tavsiyem araştırarak alman. Saat yapan bir markadan saat al giyisi yapanlardan değil.
  • kckmlqm  (14.03.20 16:10:39)
  • pislick0  (14.03.20 16:10:46)
Casio protrek ve g-shock serisi hariç saatlere bu kadar para verilmez.

  • kckmlqm  (14.03.20 16:14:21)
bütçen tl ise seiko 5 serisi

dolarsa omega speedmaster reduced bulabilirsen al
  • beyaz power ranger  (14.03.20 16:53:23)
işi saat üretmek dışında olan markalardan satın alma kesinlikle. mesela diesel. kesinlikle uzak dur. bir de deri kordunlu tercih etme. 3 ayda su görünce kötü oluyor.

(bkz: kol saati alacaklara tavsiyeler)
  • 2007  (14.03.20 17:38:13 ~ 17:41:06)
o paraya orient mako iyidir. takım elbiseyle de olur casual giyimle de kot tişörtle de. yapıştır gitsin.

  • fyodor fyodorovic  (14.03.20 18:24:13)