[]

Arkadaşım rap single'ı çıkardı dinleyip yorum yapar mısınız?

Kolay yoldan para bulma trap'çilerinden değil, flow'larıyla harbici rap yapmak için yola çıktı. Arkadaş ortamında çok uzun zamandır yazıyor söylüyordu zaten, biraz destek biraz cesaretlendirme ile ilk kaydını yaptı. Başka kayıtları da vardı bundan önce ama beğenmedi, uğraştı ince ince, shaolin ile piyasaya girmeye karar verdi.

Olumlu ya da olumsuz tüm eleştirilerinizi duymak isteriz, kendisine de göndericem bu yorumları.
Teşekkürler...

youtu.be

 
Ben rap dinliyorum ama sadece dinliyorum. Teknik olarak anladığım bir şey yok. Flowlar akıyor, lyrics çok iyi. Arkadaşlarla ikinciyi dinliyoruz, sevdik valla.

Yolu açık olsun.
  • eazy  (13.03.20 23:05:48) 
güzel, sevdim. akıyor +1


  • iggy pop  (13.03.20 23:22:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.