array(0) { } ekşi duyuru - Tübitak'in soyle bir bursu var mi?
array(0) { }
[]

Tübitak'in soyle bir bursu var mi?

Doktora bursu olacak.
Bursu almaya basladiniz diyelim. Sonra baska bir burs kazandiniz, ve ikisinden birini secmek zorundasiniz ikisi bir arada alinamiyor.

Bu yeni kazandiginizi sectiniz.
Tubitak'a bildirip, tubitak bursunu iptal edeceksiniz. Bu durumda tubitaktan aldiginiz bursu odemek zorunda oldugunuz bir burs programi var mi?

Suphelendigim bir durum var, onu araştırıyorum. Ama benim baktigim tubitak bursu 2211a odemek zorunda degil yaziyordu yanlis anlamadiysam.

Tesekkurler

 
Tübitak bursunun doktora bitirilmesi şartıyla geri ödemesi yok. Bunun haricinde Tübitak ve ilgili enstitülerinde işe başlarsanız bursunuz iptal ediliyor. 2208'i yüksek lisansta bu şartla almıştım, şimdi 2211 burslusuyum aynı şartlar bunda da olduğu gibi geçerli.


  • ex animo  (13.03.20 19:09:55) 
Hayır.
2211 bursu (yurt içi doktora) sadece -belirtilen sürelerde- doktorayı tamamlayamazsanız geri ödeniyor. Tel şartı bu.
Ayrıca yurt dışına gidip orada tamamlamayı isterseniz; ek bir sözleşme yapıyorsunuz orada da olsa bitireceğim doktorayı diye. Eninde sonunda tek şartı bir yerde bir şekilde doktorayı tamamlamanız. Ve tezde tübitaka teşekkür etmeniz.
  • jimjim  (13.03.20 19:47:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.