[]

Üniversiteliler son durum ne? Yüzde kaç memlekete gidiyor?

Kaldınız mı gittiniz mi? Millet neler yapıyor? Otogardaki kalabalığa bakıp bilet baktım. Boş seferler hala var.
 
ben gitmek istemiyorum ama ailem çağırıyor ısrarla. 3 hafta evde napcam diye de düşünmüyo değilim. boş oturmak da sıkıyo


  • jelly bear  (13.03.20 11:50:21) 
Odada ben dahil 4 kişiyiz. 2 kişi bugün memleketine doğru yola çıkacak. Ben gitmek istemiyorum aslında ama evden çağırıyorlar. Yurtta kalmak da sıkıntı harbiden yüzlerce insanın yanında. Memlekete gidersem dışarı çıkmam metroya binmem vs. Daha güvenli bir ortam. Ama henüz hiç önlem almadım. Sebebi yine dediğim gibi oda arkadaşlarım. Ben önlem alsam dahi onlar almayacak ve olan yine olacak. O yüzdem önlemim 0. Acaba virüsü kaptım mı diye düşünüyorum. Artık maske takmamın zamanı geldi. Hadi ben neyse de eğer bende varsa insanlara bulaştırmak istemiyorum. Aynı şekilde ailemin yanına dönersem (eğer taşıyıcıysam) onlara da bulaştırma ihtimalim ortaya çıkacak. Ne yapsam bilemedim. Bekliyoruz bakalım. Henüz yola çıkmayacağım.


  • Eksiduyuruhesabim  (13.03.20 12:21:59) 
Yeni mezunum ama gittiğim kurs da ara verdi, ailem çağırıyor ama 2.haftada bakacağım gitme işine. Dün o kadar insan doluşmuşken kapmadıysam bile yolda kaparım diye düşündüm açıkçası. Artı anne babam risk grubunda. İmkan varsa gitmemek daha iyi gibi geliyor bana.


  • amugochi  (13.03.20 15:32:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.