instagramda mesaj var gibi gozuktu girdim yoktu

nedir bu olay?

bildirim gelmedi telefona ama app'in ustunde mesaj var isareti vardi. girdim mesajlara 9 yaziyordu birinin ustunde acayim dedim. hic bir mesaj yok.. bu yazmis yazmis silmis mi demek? mesaj silindi diye bir seyde yoktu whatsapp'ta olur ya. bombos. en son benim yazdigim var sadece. silmis mi bu arkadas?

Büyük ihtimal mesajı gönderen kişi, mesajı gönderdikten sonra mesaj gönderimini iptal etti.

  • GoodMorningTeacher  (12.03.20 22:48:44)
İnstagramda mesaj iptal edilince onun bildirimi geliyor "bir mesaj göndereni tarafından iptal edildi" diye, silinse görürdünüz. Bazen eski mesajları app logosu üstünde gösterebiliyor, gecikme yapabiliyor. Uygulamanın cortlamaya yaklaştığı veya aşırı yüklenme olan zamanlarda. Son birkaç saat içinde yeni mesaj geldiyse bi yerlerden, muhtemelen öyle bi şeydir.

  • galileo figaro magnifico o o o o  (14.03.20 03:55:53)