[]

Renkliler için en iyi deterjan?

Renkleri soldurmayan ve iyi temizleyen hangi deterjanı önerirsiniz? 40 derece üstüne çıkmayacak haliyle...

Persil
Perwoll
Omo
Bingo
Ariel

Toz veya sıvı fark etmez.

 
Yillardir perwoll kullaniyorum, solma cok az. Hatta 40 derecede yikiyorum siyahlarin bir kismini. Siyah ve renkli diye 2 cesit kullaniyorum.


  • 65 derece  (13.03.20 00:08:31) 
Yumuşatıcı kullaniyorsan bırak. Yumuşatıcılar renkleri solduruyor.


  • 1cay  (13.03.20 10:24:53) 
ben de ariel ve perwoll kullanıyorum, ikisinden de memnunum.
yumuşatıcı de kullanıyorum çeşit çeşit, solma olmadı şimdiye kadar.

  • blatta hiberna  (13.03.20 10:30:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.