cepteteble havalimanında hızlı nasıl geçiliyo?

www.cepteteb.com.tr geçen sefer istanbul h.limanında beceremedim.mobil uygulamam da güncel.yapan oldumu hiç?

uygulamadan kod üretiyorsunuz. cüzdan kısmında uygulanın. sağ alt kısım.

  • ozdek  (12.03.20 17:26:04)
@ozdek kodu görevliyemi söylüyoruz sonra bilet kontrolü yapan

  • ShadowOfMoon  (12.03.20 17:28:25)
barkod veriyor. görevliye o qr kod ya da barkodu okutuyorsunuz. ellerinde tarayıcı cihazları var.

  • ozdek  (12.03.20 17:50:26)
ugulamaya girmeden, altta cüzdan kısmı var oradan qr kod üretiyorsunuz. onun ekran görüntüsünü alın. 1. ve 2. güvenlik noktasında görevli elindeki cihaza okutuyor.

istanbul havalimanı için İGA PASS,
Sabiha Gökçen için ise Flash Pass kısmına girip kod üretmelisiniz.

havalimanlarında iga pass ve flash pass için ayrı kapılar var oralardan giriş yapabilirsiniz.
  • surprise  (12.03.20 17:51:31 ~ 17:53:21)
Kapıları farklı normal vatandaş kapısından girmiyorsun bu iş için özel kapısı var. Oraya gir uygulamayı aç barkod çıkıyor kapıdaki görevliye göster ve devam et

  • infernalcadre  (12.03.20 17:58:30)
son olarak bagajım olsa bilemi?

  • ShadowOfMoon  (12.03.20 18:07:52)
Sabiha için; şimdi hani iki kere aranıyoruz ya. İlk binaya giriş ikinci kapılara gidiş şeklinde. İlk bina girişi için okutuyorsun kodu havaalanı binasına gidiyorsun bagajın ve sen. O kapıdan girip normal bagaj verilen chekc in yapılan yere giriyorsun. Yani normal kapının çıktığı yer ile o kapının çıktığı yer aynı. Normal vatandaş gibi çantanı filan veriyorsun biletini alıyorsun. Sonra kapıların olduğu salon var ya ona girerkenden arama yapıyorlar ya 2. Arama yani bunda da işaretleri takip edip yine başka bir girişten giriyorsun barkod okutup. Normal vatandaşın gidirdiğinden başka bir giriş yani. İki kere okutacaksın o kodu yani İstanbul’da aynı gibidir

  • infernalcadre  (12.03.20 19:50:25)