[]

Orman, Göl vb Yakınında Tatil

Selamlar,

Orman, göl, nehir vb ile iç içe veya bunlara yakın,
ormanda yürüyüş yapabileceğim, sadece hayvanların ve rüzgarın sesini duyabileceğim, insandan uzak,
elektriği, suyu, tercihen interneti olan,
yalnız kalabileceğim (yani oda veya ev paylaşmak zorunda kalmayacağım),
hafta sonunda veya içinde tenha olan,
günlük ücreti 150 TL'yi geçmeyen,
Marmara, Ege, Akdeniz bölgelerinde, tercihen İstanbul'a yakın,

birkaç gün, belki 1 hafta konaklayabileceğim otel, pansiyon vb arıyorum. Son tercih olarak çadır konaklamasını da değerlendirebilirim, bir şekilde suya, tuvalete, banyoya erişimim olduğu sürece.

Daha önce böyle bir yer keşfetmiş biri varsa ve bilgilendirirse çok sevinirim. Çünki ilanlarda sadece mekanların içini ve dış görünüşünü gösteren fotoğraflar bulunuyor, civarın fotoğrafları bulunmuyor.

Spesifik olarak mekan (otel, pansiyon) adı verirseniz daha çok makbule geçer.

Elimde şu an Ağva, Abant, Kazdağları var. Ama sadece yer adları var - mekan adı yok.

Hoşuma giden bir taneyi örnek olarak vereyim:
www.etstur.com

Reklam olduğu düşünülmesin diye bir tane daha ekleyeyim:
www.tripadvisor.com

Vay be, bu formatta sadece iş ilanı yazılmıyormuş =]

 
marmara adası, avşa?


  • sutlu nescafe  (12.03.20 13:44:49) 
bolu, gölcük, adya otel


  • foolrules  (12.03.20 13:52:27) 
marmaris bördübet


  • mikahakkinen  (12.03.20 15:26:01) 
e siz saman ciftligi'ni sormussunuz. cok da bilinip bozulmasini istemedigimiz bir yer. ama bilinsin, kazanclari artsin da isteriz bir yandan.

arayip rez. yaptirmaniz lazim. koy yolu var bir sure, motosiklet veya araba ile gitmeniz lazim. tek gitmek icin de ideal. iyi yemek yemeyi sevenler icin de ideal. civarda dere ve sicak su kaynagi var. yuruyus yapilabilir. ciftlik icinde sicak ve normal su olan havuz var. kedi kopekle de gidilebilir. sohpet muhabbet var, cay var, satranc var. hobit evleri yaapmislar. her sey el emegi. cadir da atilabilir. rez. onemli.

bir de gitmeye karar verirseniz varmadan karninizi doyurmayin, sabredin biraz cunku yemekler efso.
  • jimicik  (12.03.20 17:21:46 ~ 17:24:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.