[]

Bostancı marmaray'a yakın kiralık 3+1 yeni bina arıyorum

8 emlakçı gezdim. Internetten araştırdım ama 3000-3500lira arası ev bulamadım. Yeni çıkan ilanları takip ediyor izin günlerimde emlakcı gezmeye devam ediyorum. Aradığım gibi bir evi gören duyan belki çıkar diye buraya yazmak istedim.
 
Köprünün üst tarafında ana caddeye yakın yerde ev kiralayın derim. Dudullu bostancı minibüsleri neredeyse 1 dk aralıkla geçiyor ve en fazla 7-10 dk arasında marmaraya ulaşmış olursunuz. Hemde kiralar daha uygundur.


  • kraldan cok kralci  (12.03.20 11:15:50) 
altıntepe mahallesine bak. kadıköy değil maltepe seçerek. orası da yürüme mesafesinde.


  • kenarortay  (12.03.20 11:46:39) 
Bostanci-marmaray 4000’den asagiya cok zor. Lunapark cevresine bakmayin, siniriniz mehmet sevki pasa caddesi olsun zira ondan sonraki sokak aluvyon zemin.
Koprunun ust tarafi mantikli, surekli minibus var.

  • 65 derece  (13.03.20 00:25:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.