[]

Golden Köpeğimin Tüyleri

Selamlar,

Köpeğimin tüyleri kırpık kırpık gibi durmaya başladı bir haftadır. Vet göremeyecek bir yerdeyiz 2 haftalığına.

Mevsimsel bir şey midir?

Şöyle: i.hizliresim.com

 
tam olarak soruya cevap degil ama mantar yaygin su siralar. deride kizariklik, pullanmaya dikkat edin derim. ketoral sampuanla yikayabilirsiniz. (vet.degilim ev kedimde cikti)


  • 65 derece  (12.03.20 10:24:56) 
Yüksek ihtimal egzama olacak veya uyuz başlangıcı olabilir. Yakından görmekte fayda var.


  • wu  (12.03.20 10:43:12) 
Normalin dışında kaşınıyor mu? Hava değişimi olabilir... Tuz oranı yüksek bir bölge örneğin? Benimki yaz aylarında sürekli egzama ama hiç öyle kırpık kırpık olmadı.


  • the she ronin  (12.03.20 11:11:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.