[]

Sözlük Nick'inin İfşa Olması

Sözlük nickim ifşa oldu. Bu yüzden hesabımı dondurmak zorunda kaldım. Fakat tekrar hesap açmayı düşünüyorum. Bir önceki hesabı aldığım mail ile yeni kullanıcı kaydı oluşturabiliyor muyum? İnternetten araştırdığım zaman alınır demişler. Ancak pek mantıklı gelmedi. Giriş yapmak istediğimizde e-mail adresi ve şifreyle giriş yapabiliyoruz. Eğer aynı mailde iki farklı hesap olursa bir sorun oluşturmayacak mıdır?

Son olarak, nick değiştirme özelliği neden eklenmiyor. Ayıp ediyorlar valla :(


 
benimki de geçen salak bi ingbank çalışanı gidip şirketimi aramış bu nickle yazan ahmet mehmet isimli çalışanınız bize ulaştı diye mal mıdır nedir, 3 bin küsür entryi silip bıraktım hesabı


  • nahtoderfahrung  (11.03.20 23:02:58) 
o hesabın maili değiştirmen lazım aynı maili kullanmak için.


  • jelly bear  (11.03.20 23:03:22) 
Aynı maille üye olmaya çalıştığında izin vermez zaten, ilk hesaba başka mail hesabı atarsan olur.


  • angelus  (11.03.20 23:14:58) 
gmail kullanıyorsanız araya nokta koyun sözlük yeni mail olarak görecektir ama yine aynı mail oluyor.

örneğin mailiniz,

lastdragonborn@gmail.com ise last.dragonborn@gmail.com ile üye olabilirsiniz.
  • aziz dostum jack  (12.03.20 00:29:02) 
konu ile alakasız ama bu konuda duyuruda bir bug var. ekşi sözlükte çaylak olduğum dönemde çaylak hesabımla aynı isimde duyuru hesabı açtım, kısa bir süre sonra sözlük hesabım yazar olduğunda sub-etha üzerinden giriş yapmaya başladım ve bingo, sözlük üzerinden girdiğimde farklı, id şifre girerek girdiğimde farklı 2 adet komikolmakuzen hesabı oldu duyuruda.


  • komikolmakuzen  (12.03.20 02:09:08) 
@komik iyi de o bug değil ki senin ekşideki nikinle girince es yazıyor normal id ile girince yazmıyor


  • yeliz adeley  (12.03.20 02:35:25) 
@komik, evet o bir bug değil. İstersen bu iki hesabı tek hesap haline getirebilirsin. Bunun için hem duyuru hem sözlük hesabından mesaj atman lazım fader ya da compumaster a.


  • biseysorcaktim  (12.03.20 07:19:02) 
aydınlandım. teşekkürler arkadaşlar


  • komikolmakuzen  (13.03.20 00:06:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.