[]

aşti ya da bilkent üniversitesi yakınlarında üzerimi değiştirmek için

nerelerde üzerimi değişebilirim bilkent üni yakınları ya da aştide.

takım elbise giymem lazım otobüste kırışır diye ankarada değiştirmeyi düşünüyorum.


 
aştinin alt katında bazı dükkanlar var kıyafet de satan (yani vardı ben en son 2016da gördüm). hiç bir yer bulamazsanız onlardan rica edebilirsiniz deneme kabinleri vardır.


  • ron dennis  (11.03.20 13:03:38) 
Aştinin orasa armada avm var. Gir dolu bi mağazaya dene dicem de yürüme mesafesi var biraz. Ne kadar yakın lazım sana


  • glamdr1ng  (11.03.20 13:06:05) 
billkent üni girişinde bilkent station-center var. orada M&S var. Elbiseni yanına al orada deneme kabininde değiştir. Genelde bişi demezler.


  • ManikD  (11.03.20 13:09:10) 
M&S, yol geçen hanı gibi kimse bişey demez kimse peşine takılmaz.


  • kablelvuku  (11.03.20 13:12:31) 
mescitte değiştirebilirsin bence.


  • dedim ben sana  (11.03.20 14:50:21) 
Aştinin içinde otobüsten inince sol tarafta kalıyor içeri girdiğinde bi lokanta var, oranın üst katında erkekler tuvaletinde değiştirebilirsin.
Sınavlar için her gittiğimde orada değiştirdim, kimse birşey demiyor.
Denildiği gibi mescide bir bak ortam müsait ise değiştirebilirsin orada da
  • birbilsem  (11.03.20 15:07:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.