[]

veteriner veya kedi sagligi konusunda kendine guvenen var mi?

merhaba,

kedim bir suredir kusmaya calisip kusamiyor, yere karin ustu yatip cenesini de yapistiriyor. 10 gun kadar once veterinere goturdum, astim atagi olabilir mi diye sordum, gogsunu, sirtini dinledi, nefesi normal dedi. malt vermeyi birakip kedi cimi alin dedi. oyle yaptim. ancak bizimki kedi cimini pek yemiyor, bir iki isirik aldi birakti. veteriner eger kusmazsa ve bu ataklari devam ederse arayip randevu alin, uyutup endoskopi yapariz dedi. kedim onumuzdeki ay 6 yasina girecek, kisir, erkek, bristish shorthair. acikcasi uyutma konusunda endiselendim.

yemesi, icmesi her zamanki gibi. kilosunda bir degisiklik olmadi. bu sabah sonunda kotu de olsa vidyo cekmeyi basardim. cunku o kusmaya calisirken hareket ettigimde veya ona baktigimda hemen birakiyor. eger aramizda veteriner varsa vidyoyu paylasmak isterim.

tesekkurler.

 
Bizimki de belirttiğinize benzer bir hareket sergiliyor. Sizinkinden farklı olarak bunu uzun zamandır yapıyor ve veterinere özellikle sormadık ama bir sorunu yok aşıya vs. götürdüğümüzde oldukça sağlıklı olduğunu söylediler hep.

Kedinin iştahında hiçbir sorun yok, sürekli koşturuyor, yaramazlık yapıyor. Bazen kusuyor da ama bu anlattığınız şekilde kusamadığı da oluyor. Tabi kediden kediye fark olabilir ama endişelenmeye gerek yok bu kadar.
  • chicha  (11.03.20 13:50:53) 
geçen hafta benzeri vardı grip salgını gibi bir şey varmış galiba kediler arasında iğne olunca toparladı. dışkısı da sertti. uykusundan mide bulantısına uyanıyordu.


  • kahoan  (12.03.20 04:19:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.