[]

site maliyeti

tegv.org Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nın bu sitesine benzer bir sitenin kurulma maliyeti ne kadar olabilir? Teşekkürler, p.
 
içerik girişi yapılmayacaksa 1000tl altına yapanlar çıkar.


  • kimlanbu  (11.03.20 11:53:43) 
wordpress ve çılgın yazılımcı kombinasyonu ile 500 liraya bile yapılır.
peki sizin bundan bir fayda sağlamanız mümkün olur mu? pek sanmıyorum.

çoklu dil, içerik yönetimi, sayfa temaları, eticaret desteği olan ve de seo'ya uygun yazılmış bir yapıyı freelance çalışan birisine 5000 liraya belki yaptırırsınız.
  • velhasilkelam  (11.03.20 17:47:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.