[]

Karagümrük’e ulaşımı kolay nereler var? Eve çıkmak

Merhaba,

Karagümrük, Edirnekapı taraflarına sık sık gitmem gerekiyor. Evim Beylikdüzü’nde olduğu için çok yoruldum bu git gellerden. Metrobüsü az kullanabileceğim hatta hiç kullanmayacağım bir şekilde nerelerde eve çıkabilirim?

Metro, vapur, otobüs, marmaray kullanabilirim de.
Travmay ve metrobüs kullanmasam keşke hiç, ne güzel olur!

 
kocamustafapaşadan bisikletle gidebilirsiniz.
fındıkzade ve çapadan yürüyerek gidebilirsiniz. ben 2 sene gittim geldim yürüyerek. 20 dakika sürüyor geze geze... bunların dışında yer tavsiye etmem.

  • Tears of Devil  (10.03.20 19:49:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.