çok kararsızım

önümüzdeki hafta sonu için ankara'dan edirne'ye gitme planı yapmıştım arkadaşımı görmeye. çorlu'ya uçakla gidip oradan geçecektim ama koronavirüsün ülkedeki vehametine dair doğru bilgi aldığımızı sanmıyorum ve gidiş dönüş uçak yolculuğu-otobüs aktarmaları gözümü biraz korkuttu.

siz olsanız gider miydiniz?

gitmezdim.

ctesi 1 haftaligina izmir'e geliyorduk, kasimda planladigimiz bir haftalik tatildi, gelmekten vazgectik. bence kimse bir yere gitmese, salginin yayilma hizi oldukca azalirdi :/
  • the end of time  (10.03.20 18:56:27)
Hayır gitmezdim

  • sta  (10.03.20 19:01:32)
Arkadaşa bağlı, ölüm kalim olayi yoksa gitme

  • basond  (10.03.20 19:40:33)
endişeniz tam olarak nedir? virüs kapmak ise bence bu konuda yapabileceğiniz fazla bir şey yok. edirne'ye gitmeseniz bile yaşadğınız yerde muhtemelen toplu taşımayı kullanmak ve her gün yüzlerce insanla sıkış tıkış ortamlarda bulunmak durumundasınız. yok eğer başkalarına bulaştırmaktan ya da karantinaya takılıp geri dönememekten korkuyorsanız bence o açıdan haklısınız, 5-6 gün sonra ne olacağı hiç belli olmaz.

  • der meister  (10.03.20 19:43:11)
göçmen akını olayını düşün.

ben arkadaşlarıma sordum geçen, otogardan tut pazarkuleye kadar her yerde, her köşede, her boş alanda göçmen var. hatta geçen a101i yağmaladılar ve karağaçta belli bir yerden sonra türkleri salmıyor polis barikat kurmuş.

halk çok zor durumda, insanlar tarlalarını ekmiş gidemiyor, bahçelerine bakamıyor edemiyor her şeyin içine sıçıyolar demişti.

virüs diyorsan zaten ilk önce bu insanlardan korkman lazım. münübüste otobüste hatta uçakta bile denk gelme ihtimalin çok yüksek.
  • hem şişko hem deli  (10.03.20 20:01:08)
Ben yanlış mı anladım ? ülkede olmayan bir virüsten korktuğunuz için mi gitmiyorsunuz ? Haftada 3 gün uçuyorum işim gereği sıkıntı yok, ayrıca uçak neden kullanıyorsunuz daha uzun sürer uçakla, binin otobüse yapıştırın gidin hiç bişey olmaz

  • paramolacak  (10.03.20 21:07:01)
Bu ara tedbirli olmakta fayda var. Ben olsam gitmezdim.

  • al sana nick it  (10.03.20 23:17:43)
@paramolacak ama dün var dendi :D

  • 9kuyruklukedi  (11.03.20 18:29:28)