[]

excel ve pp ordinaryuslarına

dosya.co

koşullu biçimlendirme ile
100,1 -> 100'e dönüştürüyorum

99,9'da 99,9 kalıyor

ancak bu rakamları powerpointe C/p ettiğimde virgül eklemiyor

nasıl kopyalamak lazım

 
Ya resim olarak yapıştıracaksın ya da Embed (E) ([] simgeli olan) olarak yapıştıracaksın.


  • himmet dayi  (10.03.20 14:10:56) 
hücre biçimlendir diyerek virgülden sonra sayı gösterme şeklinde ayarlarsanız düzelebilir


  • pislick0  (10.03.20 14:41:35) 
sorunu anlamadım.

dosyada -1 1 arasını otomatik yüzdeli ve virgülden sonra tek rakam olacak şekilde formatlamışsın. bir de negatif olanları kırmızıya boya demişsin. bence conditional formatting'i sil elle nasıl istiyorsan formatla o zaman düzgün çalışır gibi.
  • argent dawn  (10.03.20 14:58:54) 
rakamlar her ay değişiyor
yüzde 100'den sonra virgül göstermiyoruz format olarak
19 tane böyle tablo var (daha detaylı) hepsini manuel kontrol etmek gerekiyor
bundan kurtulmak istiyorum
  • bir soru sorcam  (10.03.20 15:06:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.