illegal google play store

böyle bir platform var mı, google play'in onay vermediği bir app yaptım. emeğim boşa gitsin istemiyorum google play store gibi apk yükleyebileceğim ve insanların kullandığı, arayıp app indirdiği bir site?

(herhangi bir uygulamnın adı).apk diye googleda aratınca bazı siteler çıkıyor app monkey tarzı. google playin bu uygulama ülkende kullanılamıyor dediği uygulamaları oralardan indiriyorum. ancak oralara bireysel uygulama yüklenebiliyor mu bilmiyorum. bir de amazon app store var ama google un onay vermediğine o da vermez muhtemelen.

  • senolll  (10.03.20 02:56:24)
apk siteleri var. bazilari upload da kabul ediyor. ama en mantiklisi, aplikasyonunuza gore ufak bir websitesi yaparak apk'nizi ordan paylasabilirsiniz.

  • gel gel sarisinim sag yap gel  (10.03.20 10:19:42)
F-Droid var alternatif olarak. Açık kaynak kodlu uygulama marketi gibi.

  • synthetic a priori  (10.03.20 13:15:08)
Aptoide
APKMirror
Amazon Appstore
F-Droid
GetJar
SlideMe
AppBrain
MoboGenie
Galaxy Apps
GetAPK
  • anet  (10.03.20 14:28:52)