[]

Bira Kiti Nereden ALınır?

Site öneriniz?
 
www.butikbira.com

Şu alınır mı?
  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (10.03.20 03:25:36) 
Alınır


  • i ve been mistreated  (10.03.20 04:36:15) 
Alabiliyorsan neden olmasın. Kitleri kafalarına göre sınırlandırıyorlar ya da belli üyeler alabiliyor filan.


  • o kadar da degil aga  (10.03.20 08:26:58) 
Bira kurulumu setini butik biradan almışsan, satıyor sadece. Onları da 21 günde 2 adet olacak şekilde almana müsade ediyor. Bazı üyeler karalistede olduğu için hiç satmıyorlar galiba. Şimdilik durum bu.


  • baal  (10.03.20 09:59:40) 
evdebirayapimi.wixsite.com

kit satan yerler listesi
  • ankarakecisi  (10.03.20 14:34:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.