Skyrim'de aynı anda en fazla kaç yardımcı çağırabiliyoruz? -SPOİL-

biliyorsunuz oyunda çok silah arkadaşı var.

hatırladığım yardımcılar şunlar:

parayla kiralananlar,

ejderkonak mevkibeyinin verdiği yaver.

tanrımsı bir şeyle içki içme yarışması sonrası asayla bir daedra çağırılabiliyor.

ana görevin sonlarında iri yarı bir hayalet adamı yenip onu dost edindikten sonra çağırabiliyoruz.

ejderkonak'ta hapsettiğimiz kırmızı bir ejderhayı ve başka bir ejderhayı nidayla çağırıyoruz.

yeşil cücelerin orda gizli bir boss var. onu yenince de 3 kere çağırabiliyormuşuz.

çağırma büyüleriyle bir sürü ifrit çağırabiliyoruz.

vampirli DLC'de güzel bir kız var kurtarılan. bize yoldaş oluyor.

doğru yanlış hatırladıklarım bunlar. bu destekçilerin en çok kaçını bir mücadele esnasında "aynı anda" çağırabiliyoruz? bir kamyon adam oldu şimdiden. toplanak sürüyle dalak istiyorum. ortalarda freak şov gibi dolanalım istiyorum.

Benim bildiğim sonraki DLC'ler ile değişmediyse sadece biri peşinden geliyor. Ancak şu modla sınırsız hale getirebiliyorsunuz, farklı özellikler de var:

www.nexusmods.com
  • synthetic a priori  (09.03.20 22:32:35)
standart olarak aynı anda summon'lar hariç 1 follower, 1 köpek, 1 at alabilirsin. dark brotherhood görevlerini bitirince açılan iki tane npc var. bunları da bug'dan yararlanırsan aynı anda peşine takabiliyosun ama değmez.

  • sinek kral  (09.03.20 22:34:30)
@sinek: hocam summonlarda sınır var mı? ejderha, daedra, hayalet... üçü birden çağrılabiliyor mu?

  • ya ben lan neyse  (09.03.20 22:38:24)
nşa 1 summon yapabilirsin. conjuration'u fullersen çift daedra summon'layabiliyosun. bunun dışında shout'larla summon'lanan özel npc'leri ve hayaletleri birbirine engel olmadıkları için aynı anda summon'layabilirsin.

2 daedra + shout'la gelen summmon + hayalet... gibi takılabilirsin.
  • sinek kral  (10.03.20 13:41:11)