[]

kulakiçi bluetooth kulaklık önerisi

Merhaba sayın duyuru sakinleri,

kulakiçi kulaklık öneriniz varsa değerlendirmek üzere bekliyorum.

En son kulaküstü kulaklık önerinizi değerlendirip satınalmıştım. ekşiduyurunun önerilerini dikkate alıyorum suan 1 yıl oldu kulaklığı alalı ve cok memnunum:)

 
sennheiser true wireless.

apple airpods pro'yu henüz hiç denemedim ama o da güzel olabilir.
  • himmet dayi  (09.03.20 11:00:01 ~ 11:00:21) 
şayet uygun fiyatlı bir ürün arıyorsan QCY T5 öneririm. gerçekten tam bir fiyat performans ürünü.
*apple, huawei, jbl.. gibi ürünlerden hiç bahsetmiyorum bile.

  • redeath  (09.03.20 11:04:04) 
Samsung Galaxy Buds :)
Şaşırtıcı derecede iyi sesi var.

  • x daemon  (09.03.20 11:24:28) 
Xiaomi nin şu uygun fiyatlı siyah airdotsunu daha 2 gün önce aldım. Telefonla konuşmak için sessiz bir ortam gerekli ve dışarıdaki sesi siz konuşurken aynen iletiyor noise cancelling yok cihazda bunun dışında rahat olması ve kulaktan düşmemesi güzel (tabi kulak yapınıza da bağlı) fiyat performans olarak öneririm. Kendi mağazasından alma imkanınız varsa ben 150 tl ye aldım geçen hafta sonu. İlaveten dikkatli bakılmazsa kulağınızda olduğu profilden seçilemiyor ve müzik dinlemek için kullanacaksanız “yeterli” bir ses alabilirsiniz diye düşünüyorum.


  • kilimanjaro  (09.03.20 11:57:45) 
anker soundcare bluetooth kulaklık kullanıyorum, kendi arasında kısa kablosu olanından. ses kalitesinden çok memnunum ama ben de tam bağımsız kulak içi kulaklık bakıyordum

kardeşime xiaomi almıştım, hiç memnun kalmadık. beynimizi zonklattı. tasarımı çok iyi ve kullanışlı ama kaliteli değildi.

bunu düşünüyordum ama yorumlarda hep 3.-4. ayda bozulduğunu yazmışlar
www.hepsiburada.com

şimdi bunu düşünüyorum.
www.hepsiburada.com
  • MtKrt  (09.03.20 13:02:43) 
hiçbir kablosuz kulaklık kablolu kulaklık gibi güzel ses veremez bu altın kural. alacağın kulaklık kablolu olsun yani mutlaka. güzel müzik dinlemek istiyorsan.

önerim: xiaomi hybrid
  • yazar yazmaz yazan yazar  (09.03.20 13:45:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.