boy uzatma fitness uygulamaları

play.google.com
böyle uygulamalar var. 25 yaşından sonra bile boy uzattıklarını iddia ediyorlar.denemeye değer mi? normal fitness programını gün içinde yapıp bunuda her akşam yapim diyorum yatmadan zaten 10 dakika bişi.sıkıntı olurmu sizce

Hayır, bir şeye yaramaz. 25 yaşından sonra hele hiç bir şeye yaramaz

  • valarmurgulis  (08.03.20 17:15:47)
Boy uzamaz, omurlarını açarsan zaten olman gereken boyda olursun, bunun için de ücretli uygulama almana gerek yok her gün bi barfiks çubuğuna asılıp kendini serbest bırak işte aynı şey, daha ileri seviye bir şey istiyorsan "postür düzeltme" diye arat ücretsiz onlarca egzersiz bulursun, ha illa para veresim var diyorsan o ayrı, bazen bana da oluyor öyle para verip alıyorum.

  • angelus  (08.03.20 17:17:16)
Uzamaz.

  • hayirsiz  (08.03.20 17:36:45)
Denemeye degmez.

  • stavro  (08.03.20 20:53:42)