[]

Outdoor ayakkabının çok da rahat olmaması?

Giydikçe alışır mıyız? Yanlış ayakkabı mı aldım? Wolfskin'in texapore olanından aldım. Modele bayıldım ama spor ayakkabılar kadar rahat değil.
 
ikinci çift jack wolfskin eskittim, ikisi de ilk seferlerde çok rahatsızdı, sonradan rahatladı. en rahat ayakkabılarım diyebilirim.


  • afrika fasulyesi  (08.03.20 13:28:06) 
Acikcasi asiri da rahat olmamasi lazim. Mesela tabani az esner vs bunlar sakatliklari onler.
Ama benim jack wolfskin de once cok rahatsizdi, simdi 6-7 saatlik dag yuruyuslerini cok rahat yapiyorum.
Sehirde gunluk kullanim icin tasarlanmamislardir bunlar. Spor ayakkabisi hatta gunluk spor ayakkabisiyla karsilastirilmaz.
  • kuehles blondes  (08.03.20 13:59:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.