[]

Yakın zamanda aldığınız el dezenfektanı ve maske var mı?

Dezenfektan Küçüklerden değil. Eve almalık. İkisini internetten alabileceğim yer var mı?




 
Neredeyse hepsi aynı. İçerikleri ayni yani.

Ben mispakglobal adlı satıcıdan bir litresi 23 liraya aldım hepsiburada.dan şimdi satılmıyor. Markası cleaner. Başka sitelerde ikili paket, litresi kırk lira şeklinde var.

Yüzde yaklaşık sekseni izopropil alkol, yuzde yaklaşık 20si su ve az kusurati da gliserin.

İzopropil alkol alkol alıp kendim yapacağım, boşu boşuna iki kat para vermeye gerek yok.
  • biseysorcaktim  (08.03.20 12:11:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.