[]

amazon.de saat satın almak

merhaba,

bir saat beğendim, fiyatı 230 euro. Bu saat gümrüğe takılır mı? Takılırsa ne kadar fiyat çıkar.

Amazon, gümrük, kargo gibi diğer ücretleri faturaya yansıtıyoruz diyor ama burası türkiye.

 
satıcısı amazon olduğu sürece ne kadar vergi alınırsa alınsın senden ek ücret alınmaz. ödeme sayfasında ne ödediysen o. gümrük vergisi için depozito alıyorlar öderken görürsün ne kadar olduğunu. gümrükte daha az vergi alınırsa aradaki fark iade edilir.


  • konetsu  (07.03.20 21:40:25) 
tamamdır. teşekkürler.


  • anti-kahraman  (07.03.20 21:41:36) 
ben amazon fransadan aldım sorun olmadan geldi,yanlız tüm herşeyin dahil olduğunu kontrol et.


  • kapti  (07.03.20 22:08:47) 
Amazon.com dan aldım. Gümrük ücretiyle birlikte 800tl tuttu sorunsuz geldi.


  • kckmlqm  (08.03.20 08:26:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.