[]

E Kitap (kindle) Cihazı Tavsiye

Türkçe kitap temin edilebiliyor mu artık?
Amazon ürünlerinde amazon hariç hiçbir yerden kitap alınamıyormuş diye duydum. Bir de reklamı gitmiyormuş sanırım. Siz ne önerirsiniz? Gözü yormayan bir şey lazım bana. Bir de Türkçe içerik nasıl bulunuyor? Hep normal kitap alan biri olarak denemek istiyorum. Teşekkürler. 
burada bir arkadaş satıyordu, gayet güzel temiz bir cihaz: www.eksiduyuru.com

ben aynısını kullanıyorum hoş ve kullanışlı. hattusa.org gibi sitelerde o kadar çok e-kitap var ki. dilerseniz calibre uygulaması ile kendiniz pdfleri istediğiniz formata dönüştürüp kullanabilirsiniz cihazınızda.
  • theconqueror  (07.03.20 20:05:06) 
Amazon ürünlerine PDF atarak okuyorum. Reklam zaten rahatsız etmez sadece ekran kapalı iken çıkar. Müşteri hizmetlerini arayınca reklam kalkıyor. Google ve Facebook'ta her türlü kitabı bulabiliyoruz. Gözü yormuyor sarjinuzun gidiyor. Kindle paperwhite 3 tavsiye ederim


  • seyyar satıcı  (07.03.20 21:40:35) 
Bu arada yukarıda paylaşılan cihazın fiyatı çok iyi


  • seyyar satıcı  (07.03.20 21:41:27) 
Herkese teşekkür ediyorum. Kobo Clara HD sipariş ettim umarım memnun kalırım. Kitap nerden nasıl satın alabilirim buna şimdi?


  • bana kedicik derdi  (07.03.20 23:27:10) 
Kobo ile odefix veya d&r senkronize edilip e kitap alınabiliyor.


  • conta  (08.03.20 02:42:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.