[]

Barda alkol tüketmeden oturulabilir mi?

Bar kültürüm yok hiç, bilmiyorum hiçbir şey. Kınamayın o yüzden. Bazen arkadaşlar bara gidiyor, beni de çağırıyorlar ama alkol tüketmediğim için gidemiyorum. Veya mesela Kadıköy'deki şu Ağaç Ev'i çok tatlı buluyorum, keşke biraz vakit geçirebilsem içinde ama alkollü bir şey alamayacağım için gitmiyorum. Bu tarz yerlerde vakit geçirilebilir mi alkol tüketmeden de? Kahve falan var mıdır ya da?
 
Evet kahve de var soda da var meyve suyu da var.


  • alkolik imam  (07.03.20 18:13:28) 
ice tea içersiniz en kötü. benim yakın arkadaşım alkol tüketmez ama gelir sürekli bizimle. ice tea ile takılır. hem de ucuz oluyor. biz 3-4 bira içip 80-100 tl verirken herif 10-20 tl ile kalkıyor :)


  • fezagezgini  (07.03.20 18:14:28) 
Gidilir. Alkol tüketmeyin bizimle takılan bir arkadaşımız vardı. Soda içerdi genelde ama kahve, meyve suyu tarzı şeyler de bulabilirsiniz.


  • Deathcomenearme  (07.03.20 18:32:57) 
alkolsüz kokteyller de oluyor barda. yoksa da rica edersin yaparlar. soda, enerji içeceği vs de içebilirsin tabi.


  • jelly bear  (07.03.20 18:58:31) 
ağaç ev'in kahvesi de lezzetlidir. segafredo çekirdek kullanıyorlar, karşısındaki rocknrolla gastropub'dan geliyor.


  • gregory  (30.03.20 10:52:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.