üniforma mı giydirmeli yoksa rahat casual eşofman mı

bir arkadaşım bebek uyku ve beslenme koçu olarak çalışıyor. çalışma alanı ev. hareketli ve yoğun bir yaşam tarzı var. ancak iş kıyafeti olarak ne giysin bilemiyor. genellikle rahat eşofman ve t shirt giyiyor. var mı tavsiyeniz?

Bebek uyku ve beslenme koçu mu? Vay anasını sayın seyirciler title a bak :)

  • Melange  (06.03.20 18:23:16)
Ailenin bi kisitlamasi yoksa niye baska bi sey giysin ki
Bebekli kosturmali ise gayet uygun bence

  • Flipsflops  (06.03.20 18:32:42)
İnşallah bebeği çılgın gibi ağlatan uyku eğitiminden vermiyordur.
Soruya gelirsek, rahat bir şeyler giymesi mantıklı tabii ama eşofmanlı olmamasınını tercih ederdim ben muhatap olduğum kişinin.
Rahat bir pantolon tshirt yeterli.
  • somethinginthewayshemoves  (06.03.20 18:36:45)
Beden eğitimi öğretmeni değilse eşofmanla işe gelmek bana rahatsızlık verir. Rahat giyinen birisi olmama rağmen bunu istemezdim

  • kisa  (06.03.20 18:47:09)
alternatif ne olabilir peki?

  • sa  (06.03.20 18:50:47)
Jegging + rahat tshirt

Esofmanla eve gelmesini istemezdim calisanimin.
  • kuehles blondes  (06.03.20 19:14:58)
bebek bakicisi demenin daha statu kasmaya calisan bir versiyonu galiba.

bence de nasil rahat ediyorsa oyle giyinsin.
  • anais  (06.03.20 20:11:26)
bebek bakicisi olsaydi t-shirt kot pantolon yada esofmanla gitsin derdim ama "bebek uyku ve beslenme koçu"ysa takim elbise giyinmesi lazim.

  • crucio  (06.03.20 23:43:31)