[]

taşınabilir disk alacağım..

hafıza kartı, bellek, hdd, taşınabilir disk.
şunun adını bir türlü öğrenemedim.
arkadaşlar, verilerimi saklayacağım, sağlam bir şey almak istiyorum. marka vs, tavsiyeniz var mı? teknosaya gidip şapşal şapşal bakınmak istemiyorum.


 
sağlamlıktan kastın nedir?
bu sağlam mesela. ama kesinlikle bozulmam demez.
www.hepsiburada.com
  • sutlu nescafe  (06.03.20 16:49:22) 
hem darbe hem de elektronik olarak iyi birşey olsun.


  • Coma  (06.03.20 16:58:09) 
lacie öneririm o zaman. fiyat olarak tuzludur. profesyonel film setlerinde falan bunlar kullanılır. hem elektronik olarak hem de darbeye karşı yada yağmur, basınç, xray cihazları gibi şeylere dayanıklıdır.

www.hepsiburada.com
  • mutantking  (06.03.20 17:04:17) 
Western digital içlerinden en iyi olanı bence. Bir kere servisleri çok iyi. Bir şey olunca iade için uğraştırmıyor.
Hepsiburada'dan sakin almayın. 2 kere disk aldım problemli çıktı ve iade bile edemedim. 7 ay sonra edebildim...
Mutlaka bir de box almakta fayda var. Bu diskler yere düşünce gidiyor. Aldığınız boxın içini de pamuk vs. ile kaplarsıniz.
  • spackinq  (06.03.20 22:25:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.