[]

Android Tv, Stick soru?

Şu stick olayı ile TV'ler akıllı oluyor tamam, ama tv bağlantısını çıkarıp sadece internet üzerinden tv izleyebiliyor muyuz?

Şöyle bir şey alsam sadece internet bağlantısı ile normal tv kanallarını da sıkıntısız izleyebilir miyim?

www.hepsiburada.com

ya da

www.hepsiburada.com

 
tv kanallarının linklerinin olduğu bir playlist bulursan izlersin. iptv aboneliği lazım veya.


  • sutlu nescafe  (06.03.20 16:23:23) 
izlersin ama en iyi alet xaomi 4k


  • jamswety  (06.03.20 17:42:02) 
linkteki cihazlar çöp alma. Daha yüksek ram ve işlemci hızına sahip modelleri alırsan ömürlük olur, senelik 100-200tl aralığında ip tv üyeliği alırsın.

Ücretsiz olanları da var ama her gün takip etmen lazım, aktif olarak linkleri vs yenilemen lazım.
  • kimlanbu  (07.03.20 09:55:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.