[]

Sahilden kurtarılan canlara yuva(Ağzı oltalı kedi, Nazlı ve Cimcime)

--Modlardan ricam, ilan bir süre yukarıda sabitlebilirse sevinirim--

Pendik sahilden kurtardığımız olta takılmış ve viral enfeksiyonlu kedilerin linkleri aşağıda. 3'ü de Pendik'te klinikte şu an, özellikle cimcime çok ufak sahile dönerse çok bir şansı yok. Bu canlara yuva arıyoruz, güvenli bahçeler veya yerler de olabilir. Sahilde çok uzun yaşayamıyorlar maalesef. İhtiyaç durumunda İstanbul içi heryere ve yakın illere getirebiliriz. İlanları kendi sayfalarınız da paylaşırsanız da sevinirim.

Oltalı kedi
10 gün kadar ağzında olta ile gezdi. 3-4 gün peşinde koştuk yakalamak için, sonra yakaladık ve kliniğe alındı. ameliyat oldu, durumu gayet iyi. dişi calico, 1 yaş civarı.
www.instagram.com

Nazlı kız(YUVALANDI)
Bu da olta mağduru. vücudunun 2 yerinden oltaya takılmıştı, oltayı çıkarmıştı balıkçılar ancak yaraları derin ve iltihap olduğu için bunu da kliniğe aldık. ameliyat oldu, durumu gayet iyi. dişi, 1 yaş civarı.
www.instagram.com

Cimcime(YUVALANDI)
Geçen lodos fırtınasında fark ettik, ancak yakalayamadık. Cuma günü alıp kliniğe götürdük, o da iyi durumda, 3-4 gündeki değişimi siz de aşağıda görebilirsiniz. Dişi, maximum 3 aylık. Çok da oyuncudur, masadan atlama şovu da aşağıda.
www.instagram.com

 
özelden yazdım okuyun


  • sorularvecevaplar  (09.03.20 02:21:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.