[]

dominos'ta sarımsak kenara döktükleri sos nedir?

ondan almak istiyoruz da. nedir acaba?
 
o sarımsaklı bir yağ. tabii ki içinde başka şeyler de var. ben little kayzere sormuştum nereden bulurum bu sosu diye abi valla bize de gönderiliyor bilmiyorum demişti. büyük ihtimalle bulamazsın bu tür ürünleri. ben bi ara cinemaximum'da satılan cips ve salsa sosa takmıştım kafayı tedarikçisini buldum ulaştım perakende satışınız var mı dedim var dediler okey dedim bana şu üründen yollayın. nerede satacaksınız dediler, dedim yiycem. haa o zaman veremeyiz dediler.

yani demem o ki aynısını bulamazsın. ne kadar benzerini bulursun bulabilirsen onu da bilmiyorum.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (06.03.20 13:54:33) 
sarımsak tozu + yağ kombinasyonunu deneyin. zaten sarımsak tozu alıp kokladığınızda çok yakın gelecek kokusu.


  • shadowfollower  (06.03.20 15:21:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.