[]

baldur's gate 3 kaç tl olur sizce

merhabalar, geçenlerde tanıtım videosu bile çıkan bg3 oyununun fiyatı sizce kaç tl olur? bir de ne zamana çıkacak bilen var mı?
 
İlk tur early access gelecekti galiba. E3 Haziran dersek haziran öncesi zaten imkan yok. Sene sonuna belki early access gelir. 300 bandından aşağıya inmez TR ekibi için. çıktığı dönem döviz kuruna göre limit hayal gücümüz olur tahminimce. Konsollara gelmiyor diye aklımda kalmış ondan yeni konsolların çıkışına göre çıkış tarihini ayarlamazlar sanmıyorum.

dediğim gibi hepsi benim tahminim :) sonra aa şurada şu denmişti sen yanlış biliyorsun insanları yanıltma diye lince gelenler olur diye bir kez daha belirteyim
  • ManikD  (06.03.20 10:58:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.