[]

kedim üzüm yedi

2 adet kuru üzüm. internette yazılanlara göre üzüm kediler için baya toksik hatta ölümcül, böbrek yetmezliğine neden oluyormuş. başına gelen oldu mu?
 
İki taneden bir şey olmaz.


  • duptıs  (05.03.20 22:39:15) 
Yarım bilgiler oluyor genellikle. Bizim bahçede kayısı ağacı var ve köpeğimiz de kayısılar ağaçtan düşünce yemeğe bayılıyor. İnternetten baktım kayısı çekirdeği toksiktir ve köpeği öldürür diyordu. Çok korktum ama sonra hayvanın dışkısına baktım, zaten çekirdekler olduğu gibi çıkıyor, sindiremiyor çekirdeği. Bıraktım yedi yaz boyunca ve ölmedi.


  • malheiros  (06.03.20 10:17:45 ~ 10:20:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.