[]

neskafe bozmuş mu?

uzun zaman sonra neskafe içiyorum bir süredir ama eskiden neskafe tamamen karışırdı suya dibinde tortu mortu kalmazdı diye hatırlıyorum şimdi hep dipte kocaman bir tortu ile kalakalıyorum. siz de fark ettiniz mi neskafe bile bozdu mu?

marka: neskafe. ürün tipi: gold.


 
Hafif bi tortu oluyorda kocaman değil gibi geldi bana. Tadı değişti mi bilmiyorum.


  • Topalordek  (05.03.20 20:39:13) 
uzun zamandan beri böyle, zaten classic kullanıyorum ben, classic te de aynı tortu var.

zaten fiyatına baktığımız zaman(classic) kalitesinin bozulmaması imkansız, herşeye aşırı zam geliyor ama ben yine de 8 9 liraya 100 gram nescafe clasic alabiliyorum.

market kahveleri ile bile çok az fark var arasında neredeyse.

haa 10 15 sene önce gerçek tiryakiler classic içerdi tadı gerçekten bu güne göre muhteşemdi.
  • hem şişko hem deli  (05.03.20 20:43:51) 
gold'da çok tortu oluyordu. klasike geçtim. klasikte tortu çok çok az oluyor. gerçi nescafe kahvenin volkswageni gibi bişey. o yüzden de pek takmıyorum.


  • false pretension  (05.03.20 20:43:59) 
nescafe 4 sene önce bozdu en iyisii Jacobs.


  • simsey  (05.03.20 21:04:41) 
Hatırladığım kadarıyla gold içinde %85 çözünebilir %15çözünemeyen kahve var yani gerçek kahve o yüzden daha lezzetli ve pahalı o çöken kısımda çözünemeyen kısım


  • kararsızataletfilozofu  (05.03.20 22:43:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.