[]

İnternetten gıda alışverişi yaptığınız siteler

Duyurumun gurmeleri,
Peynirimi şuradan, eriştemi, fındık ezmemi şuradan alıyorum, şuradan da lakerda alıyorum acayip bişi falan diyebileceğiniz hangi siteler var?
Butik üretim yapan yerler olursa daha da güzel hatta..

Hepimize afiyet olsun duyuru.. yiyelim, içelim açılalım :)

 
beyaz, tulum ve eski kaşarı butikkahvalti'dan alıyorum. asıl yerleri eminönü'nde. oraya gidemediğim için internetten sipariş veriyorum.


  • sutlu nescafe  (05.03.20 15:33:03) 
www.saracaciftligi.com taze ve eski kaşarları acayip güzel.


  • kobuzchu kiz  (05.03.20 15:47:36) 
Makarnalutfen'in eristelerini, çorba karışımlarıni, kıtır/ kuru meyvelerini öneririm. Hepsinden ara ara alıyorum; çok memnunum.


  • fraise  (05.03.20 16:16:36) 
www.2n14.com

siyez ekmeği alıyordum burdan.
  • KUCO  (05.03.20 16:33:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.