[]

ingilizce soyle birsey nasil denir -uzman sorusu?

atiyorum bir markam var ismi aksel.

soyle bir cumle kullanmak istiyorum. ama o kullanacagim ekin her turlu marka, isim vs..'ye uymasi gerek.

bu tasarim aksel'in kimligini yansitmiyor. biraz daha aksel'lik katalim.

sormak istedigim kisim, "aksel'lik"

aksel'ish

gibi bisey uyar mi?

 
that is not "aksel" enough, let's make it more "aksel".


  • okumayi sevmeyen okur  (05.03.20 15:04:44) 
bu pek isime yaramiyor:(

bi kelimeye ek olarak getirmem lazim.
  • mayeskuel  (05.03.20 15:52:22) 
Akselness

-ness noun suffix

Definition of -ness (Entry 2 of 2)
: state : condition : quality : degree
www.merriam-webster.com
  • kobuzchu kiz  (05.03.20 15:56:08 ~ 15:57:04) 
Make it Akselful :)


  • conta  (05.03.20 23:50:59 ~ 23:57:40) 
aksel"ize"

Definition of -ize
: to cause to become or become like something specified : to become or become like (something specified) : to treat like something specified. : to talk or write about someone or something in a specified way.
  • cooperr  (06.03.20 00:37:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.