[]

ABD TR’ye neden hava savunma sistemi vermiyor?

Gıcıklık olsun diye değil di mi?
 
sen git s400 al inat olsun diye sonra işler zora girince bana savunma sistemi.


  • dedim dedim de kime dedim  (05.03.20 12:01:40) 
@dedim dedim inat olsun diye? yıllardır patriotu satmamakta direttiler. ne zaman s400 ciddiye bindi patriot vermeyi düşünebiliriz moduna girdiler.


  • glamdr1ng  (05.03.20 12:08:13) 
@dedim bugün için sormuyorum. Tr patriot alamadığı için s400 aldı zafen. Genel olarak vermeme sevebini sormuştum ama sanırım cevabı buldum.

www.quora.com
  • i ve been mistreated  (05.03.20 12:09:29) 
aslında şöyle: bizimkiler alacakları hava savunma sisteminin bazı özelliklerinin bilgilerinin, teknolojisinin bir kısmının vs. bizimle paylaşılmasını istiyoruz. know-how'ımızı artırmak için. ancak abd size sadece silah satarım, teknoloji transferi yapmam diyor. bizimkiler de bunu kabul etmiyor. yoksa trump bize sadece sistemi satmaya dünden razı.


  • yemrem  (05.03.20 13:49:03) 
Yılmaz özdil çok güzel anlatmış.

www.google.com
  • kumulatifvergimatrahi  (05.03.20 16:34:29) 
pahalı olduğu için almıyoruz
fransa, çin le de görüşüldü farklı sistemler, ortak üretimler için
SSB'de 6-7 senelik mazisi var en az
rusya'da alınmak zorunda kalındı

hem patriot hem s400 hem de hisarları da eklersen kolay kolay delinmez zaten hava savunman
ancak abd tüm uçaklarıyla saldırırsa
  • bir soru sorcam  (05.03.20 16:39:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.