array(0) { } ekşi duyuru - lens, kızarıklık
array(0) { }
[]

lens, kızarıklık

arkadaşlar, lensimi takmam gerekednden biraz daha fazla taktım. kızarıklık oldu biraz.
daha önceden de bir kere olmuştu ama, bir iki günde geçmişti. Şimdi doktora gidebilecek bir yerde olmadığım için acaba buna uygun bir sprey vs var mı?
çok yoğun değil, diğer gözümde bir şey yok ama yarıın çarşıya ineceğim için bulunsun diye alacağım..


 
göz yaşı damlası kullan. bir süredir piyasada bulunmyor ama varsa refresh'in tek kullanımlıklarından al, 20 tane falan var içinde ileride de işine yarar. yoksa da eczacıya sorarsın uygun bir şey verir. muhtemelen enfeksiyon kaptığı için antibiyotik damla kullanman gerekir ama doktora göstermeden kafana göre böyle bir şey yapmamalısın tabi ki. o yüzden gözyaşı şimdilik kızarıklık ve varsa kaşıntı hissine iyi gelir.


  • hadsafhada  (05.03.20 11:12:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.