[]

adını bi türlü bulamadığım çizgi film karakteri

bi karakter vardı (herkesin görünce bileceği karakteristik bi tip) looney tunes'ta diye düşünüyodum ama vikipedi'den bütün looney tunes karakterlerine baktım hiçbiri çıkmadı ama ben hala ordan olduğunu düşünüyorum eksik karakterler var muhtemelen. bi insandı bu karakter, adamın oldukça inik ve pembe göz kapakları vardı, gözleri de büyüktü ve dudağı da kırmızımsıydı belirgindi epey. smokin veya takım elbise falan giydiğini düşünüyorum yani ya zengin biri ya da bi kahya falan tarzı bi şeydi. adı ne bu karakterin bilen çıkar mı?
 
looney toones peter lorre diye arat


  • freebird5406_2  (04.03.20 22:26:39) 
gamespot1.cbsistatic.com adını bilmiyorum ama tarif Steve buscemi gibi geldi. + Cartoon eki ile aratınca bu çıkıyor


  • elorelia  (04.03.20 22:28:20) 
@freebird evet peter lorre'ymiş. teşekkürler

@elorelia linkteki karakter evet, peter lorre'ymiş adı. steve buscemi'ye de benziyormuş. teşekkürler
  • semaforo de medianoche  (04.03.20 22:32:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.