[]

İngilizce Çeviri Yardımı

Bir diyet uygulamasının çevirisi için aşağıdaki * işareti ile başlayan 9 adet kelime/cümlenin çevirisi konusunda yardıma ihtiyacım var. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

*Very severely underweight
*Severely underweight
*Underweight
*Measure the circumference of the neck below the larynx.
*Measure the circumference of your waist at a horizontal level around the navel for men, and at the level with the least width for women.
*Measure the circumference of the hips, at the largest horizontal measure.
*Tap on the search icon to search for foods in our public library.
*in the public library
*Treadmill

 
*Very severely underweight: Çok ciddi derecede olması gereken kilodan hafif.
*Severely underweight: Ciddi derecede olması gereken kilodan hafif.
*Underweight: Olması gereken kilodan hafif.
*Measure the circumference of the neck below the larynx.: Boynunuzun çevresini gırtlağınızın altında kalan bölümden ölçün.
*Measure the circumference of your waist at a horizontal level around the navel for men, and at the level with the least width for women.: Erkekler için göbek deliği civarının hizasında, kadınlar için en az genişliğin olduğu seviyeden yatay biçimde belinizi ölçün.
*Measure the circumference of the hips, at the largest horizontal measure.: Kalçalarınızı yatayda en geniş bölgeden ölçün.
*Tap on the search icon to search for foods in our public library.: Halka açık kütüphanemizden besinleri aramak için arama ikonuna tıklayın (dokunun).
*in the public library: halka açık kütüphanede.
*Treadmill: bunun değişik anlamları var. Koşu bandı diye tahmin ediyorum.
  • himmet dayi  (05.03.20 09:05:09 ~ 12:44:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.