[]

Barcelona'da kalacak yer onerir misiniz? (Airbnb)

5-6 gun kalacagim. ucuz ama temiz ve merkezi (ucu ayni anda oluyor mu bilmiyorum) bir yer onerir misiniz?

Tsk.


 
Primavera hostel, her tip odasi olan samimi bir ufak isletme...


  • hewit  (04.03.20 17:59:38) 
Airbnb değil ama Hotel HLG CityPark Pelayo. Konum ve fayda fiyat oranı çok çok iyi.


  • nhtzmc  (04.03.20 19:02:21) 
www.casadelmediterraneo.com

balayimizda burada kalmistik, az odali ve asiri tatli bir yer. ev sahipleri de cok tatli ve ilgili, booking üzerinden bulup rezervasyon yapmistim ben ama kendi sayfalarindan daha uygun sanirim fiyatlar. asiri tavsiye edebilirim.
  • mamu  (05.03.20 12:28:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.